BAŞAY MAKİNA olarak hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun makina ve sistem çözümleri üretmektir.  Bu konudaki hizmet alanımız ağırlıklı olarak en küçükden,  en büyük yerleşim  ortamına kadar  insanların temel gıda ihtiyacı olan buğdayın depolanışından un ve irmik aşamasına kadarki sorumluluğu firma olarak üstlenmiş bulunmaktayız.

 

 

BAŞAY MAKİNA olarak ilkemiz müşterilerimizin güvenini kazanıp, çözüm ortağı olarak bu kazanılan güveni ileriye taşımaktır. Müşterilerimizin istek ve düşüncelerini dikkate alarak, bünyemizdeki  deneyimli teknik kadromuzla, AR&GE ortamında gelişmekte olan makinalarımızın imalatına yön vermekteyiz.

 

 

BAŞAY MAKİNA olarak vizyonumuz sürekli gelişen, yenilenen ve değişen hayat şartlarına uygun olarak sektöründe  öncü olan müşteri odaklı bir firma olmaktır.

 

Kalite politikamız rakiplerimiz gibi sadece kağıt üzerinde değil, gerçek anlamda uygulanmayı hedef alan ilkelerle belirlenmiştir. Rekabet bizim ve hizmet ettiğimiz müşterilerimiz için değerli bir fırsattır. Farkımız her zaman açık ve öndedir.

Dünya çapında yüzlerce şehirlerdeki mutlu müşteriler portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

 

Başay Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.